Strona startowa

Teatrzyk

Dnia 02.12.2019r. gościł u nas teatr lalek ,,Bajka''z przedstawieniem ,,Jaś i Małgosia''. Akcja rozgrywa się w chacie Drwala, w lesie oraz w domku Baba Jagi.

Celem bajki jest zachęcanie do uprawiana sportów i prostych zajęć ruchowych, aby nie mieć wady postawy.Na uwagę zasługuje również przesłanie wzajemnego czynienia dobra,które w przyszłości powraca.

Teatrzyk

W dniu 12.11.2019r. odwiedził nas teatr ,,Pinokio''. Przedstawienie opowiadało o Kruszynce – cyrkowej słonicy. Nasza Kruszynka nie lubiała pomagać innym, była samolubna i myślała tylko o osobie. Zwierzątka były zmuszone jej pomagać. W końcu słonica odkrywa że prawdziwy sekret przyjaźni polega na wzajemnej pomocy i akceptacji samego siebie i innych. Akceptujmy innych i samych siebie bez znaczenia kim jesteśmy i jak wyglądamy.Przedstawienie w sposób bajkowy pokazuje wartości przyjaźni, zrozumienia, akceptacji i pomocy potrzebującym.

 

Dogoterapia

W dniu 16.10.2019r. pierwszy raz w tym roku żłobkowym odwiedził nasz przyjaciel Spero. Dzieci mogły pogłaskać oraz nakarmić pieska.Wizyta niecodziennego gościa sprawiła radość dzieciom.

Teatrzyk

W dniu 02.10.2019r. odwiedził nas teatr lalek Bajka z przedstawieniem pt. ,,Wielkie sprawy małej Żaby''. Akcja rozgrywa się na polanie oraz nad rzeką.W przedstawieniu bierze udział: Żaba, Krokodyl, Smok Zygmunt, Smok Antoni i Smok Wincenty oraz Makrauhenia, Agatka, Kura i Lekkoduch. Bajka uczy nas właściwego stosunku do przyrody oraz umiejętności życia w przyjaźni.